vesti24.mk

Tag : Нонг Гифт

Uncategorized СВЕТ ЦРНА ХРОНИКА

Камерите како четворица мажи изнеле девојка од паб по финалето на ЛШ, па ја силувале и убиле

admin
Надзорните камери го снимиле моментот кога четворица мажи носат пијана и дрогирана девојка од бар, пред наводно да ја силуваат и убијат. 21-годишната Нонг Гифт...