vesti24.mk

Tag : нора виткис

ЗАБАВА

Никогаш не е доцна: Оваа баба има 100 години, а наскоро ќе се венча за 26 години помлад маж

admin
100 годишната Нора Виткис од Велс наскоро би требало да се омажи за својот вереник Малколм Јејтс кој е од неа помлад 26 години. 74...