vesti24.mk

Tag : нора шаќири

ВЕСТИ

Коалициониот партнер на Заев го смета владиното разрешување на Нора Шаќири за политички чин

admin
Горан Милевски, претседателот на ЛДП, дел од владината коалиција, го смета владиното разрешување на Нора Шаќири за политички чин. „Поддршка за Нора Шаќири! Политиката надвор...