vesti24.mk

Tag : Норт Вест

ЗАБАВА

“Мамо, зошто си толку позната?”: Ја прашла ќерката на Кардашијан

Ferad Aruc
Најпознатата старлета на светот, Ким Кардашијан, го живее животот со полна пареа, но малкумина успеаја да заборават како всушност таа се прослави. Ким во една...
Uncategorized

“Имаш три деца и очигледно сакаш да ги научиш како да станат порно ѕвезди!” Мајките лути на Ким Кардашијан

Ferad Aruc
Со последната фотографија Ким Кардашијан и тоа како ги налути своите фанови, а помеѓу најгласните биле мајките кои ја искритикувале Ким поради оваа постапка. Светската...