vesti24.mk

Tag : носење

ВЕСТИ

Во изминатото деноноќие 415 лица не ја почитувале мерката за носење на маска

admin
Полициските службеници се во првите редови во справување со пандемијата од Covid19 и тие во континуитет преземаат мерки за контрола на почитување на одлуките на...