vesti24.mk

Tag : носители

ВЕСТИ

Мицкоски во посета на Лозово, Свети Николе и Велес, носителите на листи на средби со граѓаните

admin
Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски и носителите на листи на партијата денеска ќе остварат средби со граѓани и ќе дадат изјава за медиуми во следните...