vesti24.mk

Tag : нос

ЗАБАВА

Не смеете да ја игнорирате оваа навика кај децата, може да биде со страшни последици

admin
Родителите чии деца ги игнорираат молбите да престанат да ги ставаат прстите во носот имаат сериозна причина за загриженост. Пнеумокок, причителен за бактериско воспаление на...
ЗАБАВА

Читајте внимателно: Сите ја имаат оваа навика, но не признаваат, а истата може да биде смртоносна

admin
Родителите чии деца ги игнорираат молбите да престанат да ги ставаат прстите во носот имаат сериозна причина за загриженост. Пнеумокок, причителен за бактериско воспаление на...
ЗАБАВА МОДА

Нова чудна мода за оваа зима: Би го ставиле ли ова на вашиот нос? (ФОТО)

admin
Како да го покриете носот, најизложениот дел од телото што постојано ви е смрзнат на минусните температури?  Изгледа дека оваа компанија од Велика Британија го...
ЗАБАВА

Слушал чуден звук од неговиот нос: Кога отишол на лекар се соочил со одвратна вистина (ВИДЕО)

admin
Момче од Виетнам со денови слушал чуден звук, кој доаѓал од неговиот нос. Кога конечно решил да посети лекар, дознал дека во неговиот нос живее...