vesti24.mk

Tag : ноќен режим

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Пристигна ноќниот режим на Вибер: Корисниците задоволни, но не можат сите да го користат

admin
„Вибер“ вчера официјално ја пушти новата верзија на апликацијата со една значајна промена, ноќен режим, односно опција за прилагодување на изгледот на интерфејсот со темни...