vesti24.mk

Tag : ноќ на вештерките

ЗАБАВА

„Минионот“ го збуни Трамп, а тој со неговата постапка го насмеа светот за ноќта на вештерките (ВИДЕО)

admin
Како дел од одбележувањето на Ноќта на вештерките во Белата куќа, американскиот претседател Доналд Трамп и првата дама Меланија им поделија бонбони и чoколади на...
ЗАБАВА

Татко од пеколот: На ноќта на вештерките смислил хорор план за да се ослободи од долгот од 90.000 евра, па го жртвувал синот (ФОТО)

admin
Оваа ноќ на 31 октомври требала да биде една од највозбудливите ноќи на вештерките во животот на малиот Тимоти О’Брајен (8) од Тексас, но на...
ЖИВОТ ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Парада на Кардашијанките, прошетале како ангелите на Викторија Сикрет

Ferad Aruc
Ким Кардашијан и нејзините славни сестри, оваа година за Ноќта на вештерките се маскирале во ангелите на Викторија Сикрет. Ким на себе носела огромни крилја...
ЗАБАВА

Ќе ви се заледи крвта од вените: Хорор-местенки од „Ноќ на вештерките“ кои ги преплашија овие луѓе (ВИДЕО)

admin
Ќе ви биде тешко да го изгледате ова видео, а замислете како ќе ви биде да ви се случеше ова на вас. Ова е компилација...