vesti24.mk

Tag : нуклеарна војна

ВЕСТИ СВЕТ

Мулен: Поблиску сме до нуклеарна војна со Северна Кореја од кога и да е

Ferad Aruc
САД се поблиску до нуклеарна војна со Северна Кореја од кога и да е, објави пензионираниот адмирал и поранешен началник на ГШ на американските здружени...