vesti24.mk

Tag : Нутела

ЗАБАВА

Рецепт на денот: Новогодишна елка со Нутела (ВИДЕО)

admin
Печењето на совршени празнични печива знае да биде предизвик и авантура, посебно ако го имате вистинскиот рецепт. Замислете си го мирисот кој ќе се прошири...
ЗАБАВА

Наташа јаде по 15 тегли Нутела за да го зголеми задникот – еве го резултатот (ФОТО)

admin
Наташа Карун дефинитивно се стреми кон големи нешта. Нејзината желба е да има најголем задник на светот. Карун е плус-сајз модел од Шведска која толку...