vesti24.mk

Tag : НФЛ

ЖИВОТ

Добила отказ поради провокативните фотографии на Инстаграм

Ferad Aruc
Бејли Дејвис била навивачка на НФЛ клубот Њу Орлеанс Сејнтс (New Orleans Saints), но добила отказ, која, според нејзините зборови, објавувала “премногу провокативни” фотографии на...