vesti24.mk

Tag : ОАЕ

СВЕТ

Обединетите Арапски Емирати: Голема сообраќајна несреќа во градот Абу Даби (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Вчера изутрина се случил голема сообраќајна несреќа во градот Абу Даби поради силна магла на автопатот. Posted by Humoud Al Fajrawi on Tuesday, 6 February...