vesti24.mk

Tag : обама

Uncategorized

Трамп прекина интервју поради прашање за Обама

admin
Американскиот претседател Доналд Трамп го прекина интервјуто за Си-Би-ЕС, откако беше прашан за неговиот претходник Барак Обама. Доволно беше, ви благодарам, му рече Tрамп на...