vesti24.mk

Tag : обдукција

ВЕСТИ

ДЕТАЛИ ЗА ПОЧИНАТИОТ ДЕДО ОД ТЕТОВО: Имал гребаници на вратот, телото ќе оди на обдукција

admin
Лекар од Итна помош поради гребаници на вратот кај починат маж, смртниот случај вчера го пријавил во тетовската полиција. По увидот јавниот обвинител наредил да...