vesti24.mk

Tag : обид за самоубиство

ВЕСТИ

Детали за убиството во Струга: Ја избодел сопругата во стан на пријатели, па се обидел да се самоубие

admin
Дежурен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Струга синоќа изврши увид во стан во Струга каде беше лишена од живот жена на возраст од 34...
ВЕСТИ

Нови детали за обидот за самоубиство од зграда во Скопје

admin
Екипи на скопските пожарникари и на специјалната единица на МВР денеска спречија обид за самоубиство на девојка од зграда на булеварот Илинден близу МИДА во...
ЗАБАВА

Се обидела да се самоубие: Помина 10 часа во Јадранско Море, скокнала од бродот по кавга со момчето (ВИДЕО)

admin
Британката Кеј Лонгстаф сакала да се самоубие по целовечерно опивање на бродот, по што настанала жестока кавга со нејзиното момче, вели анонимен извор вклучен во...