vesti24.mk

Tag : обилни

ЗАБАВА

Оваа Русинка ги има најубавите облини: “Подобра сум од Ким Кардашијан, немам направено пластични операции”

Ferad Aruc
Анастасија Квитко е една од најпознатите Русинки, иако не се занимава со јавна работа. Таа е всушност Инстаграм ѕвезда, а на социјалните мрежи ја следат...
Uncategorized ЗАБАВА

Блогерките ги покажале своите облини и ја подигнале температурата на плажата

admin
Блогерките Натали Халкро и Оливија Пирсон ѝ се познати на јавноста по првата сезона на реалното шоу “WAGS” во кое овие убавици, инаку сестри, се...
ЗАБАВА

Сподели фотографии од плажа, а следбениците порачаа: “Не заслужуваш толку згоден маж”

Ferad Aruc
Таа е феминистка и дефинитвно жена која се бори за прифаќањето на жените од секоја големина, таа е фотографка и блогерка. Поради тоа што има...