vesti24.mk

Tag : обликување

ЗАБАВА

ВИДЕО: Дали ви е познат овој начин на обликување на веѓите?

admin
Обликувањето на веѓите со конец е популарен природен метод и дава одлични резултати. Во моментов, и во нашата земја и во светот, постојат бројни начини...