vesti24.mk

Tag : Облини

ЗАБАВА

Еве ја тајната позади познатитот мал црн фустан на принцезата Дијана!(ФОТО)

admin
После шокантното јавно признание на принцот Чарлс дека ја измамил принцезата Дијана и тајно одржувал врска со Камила Паркер Боулс, на кого ја подарувал нејзината...
Uncategorized

Со своите облини го стопира сообраќајот, таа е африканската Ким Кардашијан

Ferad Aruc
Африканската Ким Кардашијан е Еудокси Јао која има 95 килограми, но она по што е најмногу препознатлива се нејзините облини. Таа тврди дека е сосема...
ЖИВОТ

Носела корсет 23 часа дневно, погледнете го резултатот!

Ferad Aruc
39 годишната Дијана Ринго одлучила да се врати во форма после пораѓајот. Американката после третиот пораѓај ги изгубила своите бујни облини, па бидејќи била незадоволна...