vesti24.mk

Tag : облога

ЗАБАВА

Состојките сигурно ги имате дома: Рецепт кој ќе ве спаси од болката во коските и зглобовите

admin
Рускиот писател Генадиј Петрович Малахов, во својата книга Прирачник за самолекување забележал и една многу благотворна облога за лекување на болката во коските и зглобовите....