vesti24.mk

Tag : обложувалница

ВЕСТИ

Тепечка пред спортска обложувалница во Кисела Вода

admin
На 20.11.2021 во 15.15 часот било пријавено дека пред спортска обложувалница на подрачјето на Кисела Вода бил нарушен јавниот ред и мир со меѓусебна пресметка...
ЗАБАВА

Гостиварци со два тикети во обложувалница заработија 126.000 евра

admin
Гостиварците Давор Ѓуровски, Александар Јаневски, Дарко Дамјановски, Дејан Дамјановски и Марио Тримчевски ја остварија една од најголемите добивки во спортското обложување во Македонија. Тие на...
ЗАБАВА

Тројца насилници се обидоа да ограбат обложувалница, потоа дојде овој старец и тие веднаш зажалија за идејата (ВИДЕО)

admin
Тројца насилници се обидоа да ограбат спортска обложувалница, но брзо зажалија. Тие со оружје во рацете влегоа и веднаш се упатија кон касата каде стоеше...