vesti24.mk

Tag : обнова за македонија

ВЕСТИ

Трипуновски од Неготино: Земјоделството е крупна гранка за сериозни луѓе, а не за елитисти како Заев, Николовски и Димковски

admin
Немојте да заборавите што значи СДСМ на власт. Само за момент присетете се за какви погубни политики изминатите три години додека СДСМ е на власт...