vesti24.mk

Tag : обожавател

ЗАБАВА

ОПСЕСИЈА ИЛИ САМО ОБИЧЕН ФАН: Ротундо си ги именувал ќерките по Марадона, а сега сопругата закажала царски рез на првата годишнина од смртта на фудбалксата легенда

admin
Голем обожавател на славниот аргентински фудбалер Диего Армандо Марадона, кој пред 10 години на своите ќерки-близначки им ги дал имињата Мара и Дона, сега има...