vesti24.mk

Tag : обрици

ЗДРАВЈЕ

Еве како да го стесните желудникот: Со едноставни промени во исхраната ќе слабеете далеку побрзо

admin
Желудникот е еластичен, мускулест орган и кога во него ќе внесеме поголемо количество храна или течност тој се шири за да во него застане се...