vesti24.mk

Tag : објави домашни фотографии

ЗАБАВА

Македонската пејачка објави домашни фотографии како во „50 нијанси на сиво“ (18+)

Ferad Aruc
Познатата фолк пејачка Лидија Милошевиќ Саманта и оваа година пред најлудата ноќ ја испочитува својата традиција, да се слика во црвено! Тоа и носело среќа....