vesti24.mk

Tag : објект

ЗАБАВА

Нешто чудно се случувало во нивниот двор: Кога ја виделе снимката останале во шок и страв (ВИДЕО)

admin
Застрашувачки момент бил забележан од надворешната камера во една семејна куќа во англиското село Игл, а сцената е забележана во дворот на поранешно училиште, кое...
Uncategorized

Видео: Снимил необична појава на небото која го менува обликот – жителите во страв

admin
Чуден „објект“ се појавил на небото над градчето Корнвал во Англија, ширејќи паника меѓу локалните жители кои веруваат дека ги посетиле вонземјани. На интернет, последниве...