vesti24.mk

Tag : обљуба

ВЕСТИ

МАКЕДОНСКАТА ЈАВНОСТ ВО ШОК: Повеќе лица нападнале и извршиле обљуба врз малолетничка во Велес

admin
Денеска (19.09.2021) околу 09.00 часот во полициска станица при СВР Велес е извршен службен разговор со две лица од Велес, во врска со пријава според...