vesti24.mk

Tag : Овен

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Да се биде роден како Овен, значи да се биде роден како победник – зошто овој знак е прв во хороскопот?

admin
Секогаш кога ќе отворите хороскоп, забележувате дека по правило Овенот е првиот знак од хороскопот. Но, зошто е тоа така? Да се биде роден како...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Доаѓа најважниот астролошки ден за љубов и врски: Признајте што чувствувате, ве чека емотивна магија

admin
Венера и Сонцето влегуваат во знакот на Овен на 26 март, а тој ден ќе биде најмоќен за љубовта во 2021 година. Од тој ден...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Четири најарогантни знаци во хороскопот

admin
Според астрологијата, постојат хороскопски знаци кои се издвојуваат од останатите со нивната ароганција…Арогантните луѓе секогаш мислат дека се најдобри и размислуваат само за себе, па...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

По 10-ти март на овие два хороскопски знака конечно ќе им тргне

admin
Претстојните денови носат убави вести за два хороскопски знака Овен Претставниците на хороскопскиот знак ќе уживаат во прекрасни моменти по 10 март, со многу емоции...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Утре започнува моќната млада Месечина во знакот Овен- еве што ќе ни донесе

admin
Хороскопот ги открива тајните планови на моќната млада Месечина во знакот Овен – нејзината енергија отвора нови врати на новиот животен циклус. Во петок, 5...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

4 хороскопски знаци ги очекува голема среќа во 2019 година

admin
Пред нас е новата 2019 година, а астролозите предвидуваат дека ова ќе биде година на просперитет и среќа. Ѕвездените миленици ќе бидат овие 4 хороскопски...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Интересни факти за Овните: Нетрпеливи возачи кои не поднесуваат нечесни луѓе

admin
Дали знаевте дека Овните можете да ги препознаете по одењето и дека тие се најнетрпеливите возачи? Ова се некои необични факти за родените во знакот...