vesti24.mk

Tag : овес

ЗАБАВА

ОВЕСНА ЧОКО ТОРТА: Здрав десерт кој се јаде без грижа на совест! (РЕЦЕПТ)

admin
Ако постои здрава торта, тогаш тоа е оваа СОСТОЈКИ: 100 + 150 гр овесни снегулки50 гр ореви50 гр лешници120 гр медсолекстракт од ванила200 гр темно...