vesti24.mk

Tag : оган

ЗАБАВА

На оган ставила пластична ќеса полна со вода, а кога ќе видите што додала ќе бидете воодушевени – едноставно и здраво

admin
Најдовме видео на ТикТок во кое симпатична баба подготвува риба. Она што беше особено интересно е што таа ја зготви рибата над оган во обична...