vesti24.mk

Tag : Огласи

ВЕСТИ

СДСМ ги отстранува огласите за партиски попишувачи, но срамот и скандалот остануваат (ФОТО)

admin
Во која друга држава партиски војници спроведуваат државен попис?, прашува лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, по скандалот на СДСМ, кој меѓу своите сопартијци бара државни...
ВЕСТИ

Нови огласи за партиски вработувања во државните институции: Плата и од околу 50 илјади денари

admin
Македонска академска истражувачка мрежа МАРНЕТ Скопје, Јавна Установа Национален парк МАВРОВО Маврови Анови, Универзитетска клиника за детски болести, Секретаријат за европски прашања, Ревизорско тело за...
АВТОМОБИЛИ МАКЕДОНИЈА

„Колата е топ пали вози“ – внимателно не купувајте мачка во вреќа

Ferad Aruc
Се продава ГОЛФ 4, 1.9 тди, 2004 година во перфектна сосотојба, парно, клима, електрика на стакло, одличен мотор, сменет ребраст каиш, филтер за воздух, клима,...