vesti24.mk

Tag : оглас

ЗАБАВА

Овој оглас стана хит во регионот: Мајката бара зет, условот ќе ве насмее до солзи (ФОТО)

admin
Во еден трговски центар во Сплит беше истакнат оглас кој насмеа многумина. Истиот подоцна стана хит на социјалните мрежи. За што станува збор? Хрватските медиуми...
ЗАБАВА

Милијардерот кој бараше придружничка за на Месечината , на огласот се пријавиле над 20.000 кандидатки

admin
Јапонскиот милијардер Јусаку Маезава во понеделникот објави дека бара придружничка на неговото туристичко патување на Месечината, но и воопшто – во животот. На огласот досега...
ЗАБАВА

На онлајн страната eBay се појави чуден оглас за продажба на автомобил со фотографија каде девојка орално задоволува маж

Ferad Aruc
Несекојдневна реклама за половно жолто Ферари ги шокираше корисниците на eBay, страната за онлајн купување, кои очекувале вообичаена реклама за продажба на автомобили, всушност гледале...
ЗАБАВА

Го огласил станот, а всушност го покажал пенисот на огласот (ФОТО)

Ferad Aruc
Маж од Сингапур си го искомплицирал животот сакајќи да го продаде својот стан. Невнимателниот продавач дал се од себе да направи колку што е можно...