vesti24.mk

Tag : огледала

ЗАБАВА

Зошто теретаните, спортските сали и фитнес студијата се полни со огледала? Еве го одговорот

admin
Има многу причини зошто повеќето спортски сали и фитнес-студија имаат бројни огледала на ѕидовите. Сѐ се сведува на подобрување на вежбањето, но и мотивација за...