vesti24.mk

Tag : огледало

ЗАБАВА

Пет работи кои никако не смеете да ги правите со огледалото – привлекуваат несреќа и негативна енергија во домот

admin
Постојат многу суеверија кои се поврзани со огледала, а најпознато е дека скршеното или испукано му носи несреќа на лицето кое го скршило. Исто така...
ЗАБАВА

Огледалата во домот привлекуваат пари, но само ако се правилно поставени

admin
За да го направите вашиот живот прекрасен, многу е важно да поставите правилно огледалата во вашиот дом. Сите знаеме дека огледалата се некако со магични...
ЗАБАВА

Влегоа во тоалет и погледнаа кон огледалото: Ги облеа страв, а вие ќе се изнасмеете (ВИДЕО)

admin
На социјалните мрежи повторно кружи ова видео кое ги насмеа корисниците до солзи. Но, оваа ситуација беше смешна за сите, освен за главните ликови. Како...