vesti24.mk

Tag : огнени дрва

ВЕСТИ

Приведено едно лице во Гостивар: На неговиот имот пронајдени огревни дрва без потребна документација

admin
На 20 август 2020 околу 21.30 часот во гостиварско Орќуше, полициски службеници на СВР Тетово – ОВР Гостивар го лишиле од слобода У.Џ.(39) од ова...