vesti24.mk

Tag : огорчена жена

ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Немала секс со својот сопруг веќе 5 години, ова е бизарната причина

admin
Го одбива секој нејзин обид за интимно зближување. Огорчена жена открила дека немала секс со својот сопруг веќе пет години, и дека судејќи според зборови...