vesti24.mk

Tag : Ограбена

ЗАБАВА

Познатата водителка ограбена на први мај- Крадци провалиле во нејзиниот дом

Ferad Aruc
Познатата македонска водителка Лила Филиповска е ограбена. Kрадец влегол насилно во нејзиниот дом во населбата Чаир и одземал дел од нејзиниот вреден накит, пренесува 1тв....