vesti24.mk

Tag : ограбен

ЗАБАВА

ВИДЕО: Градоначалник „ограбен“ додека давал изјава во живо на телевизија!

admin
Градоначалникот на градот Вентимиља, северозападна Италија, близу границата со Франција, беше „ограбен“ во директен пренос на телевизија. На видеото, коешто веднаш стана хит на интернет,...