vesti24.mk

Tag : ограбување

ВЕСТИ

Непознат сторител ограбил починат пациент во ковид-центарот во Комплекс клиники „Мајка Тереза“

admin
Непознат сторител одзел паричник од хоспитализиран 72-годишен пациент, кој починал во ковид-центарот во Комплекс клиники „Мајка Тереза“. Случајот во полиција го пријавил вчера неговиот син,...