vesti24.mk

Tag : ограда

ВЕСТИ

МВР: Од македонска страна на границата не се поставува ограда

admin
Поставувањето жичана ограда е на територијата на Република Србија, не и на територијата на нашата држава, информираа за МИА од МВР, откако беше објавено дека...