vesti24.mk

Tag : огрев

ЗАБАВА

Мигранти зеле дрва за огрев од затворено кафуле и оставиле 10 евра

admin
Група мигранти, кои од Турција стигнале во Грција, во селото Неа Виса во близина на грчко-турската граница кај Еврос за да се стоплат во текот...