vesti24.mk

Tag : одбегнување

ЗАБАВА

5 намирници што треба да ги одбегнувате по секоја цена: Не сте ни свесни колку му штетат на организмот

admin
Многу од намирниците што редовно се наоѓаат на вашето мени можат да им наштетат на крвните садови… Преработени месни производиКонзервансите како нитрати и сулфати веќе...