vesti24.mk

Tag : одбиени тужби

ВЕСТИ

Управниот суд ги одби сите 185 тужби од политичките партии за предвремените парламентарни изборите

admin
Управниот суд ги одби сите 185 тужби од политичките партии за предвремените парламентарни избори и ги потврди решенијата на Државната изборна комисија, откако денеска ги...