vesti24.mk

Tag : одбрани

ЗАБАВА

Бил невидлив за жените, сега не може да се „одбрани“ од нив: Променил само една работа во изгледот! (ФОТО)

admin
Гвилум Пиу изгледал потполно просечно, а потоа сменил една работа и ги полуде жените ширум светот! Кога ќе ја погледнете неговата стара фотографија, го гледате...