vesti24.mk

Tag : одводната мрежа

ЗАБАВА

ВИДЕО: Кучиња спасиле бебе фрлено во одвод

admin
Во Индија, група улични кучиња спасија бебе, кое неговата мајка штотуку го беше фрлила во одводната мрежа. На снимката од сигурносните камери се гледа како...