vesti24.mk

Tag : одговор

ЗАБАВА

ВИДЕО: Ова момче е хит во регионот откако даде урнебесен одговор на прашање на новинар

admin
Момче од Осијек стана вистински хит на социјалните мрежи поради одговорот кој му го даде на новинар кој анкетираше граѓани кои одлучиле топлото време да...