vesti24.mk

Tag : одднесен

ЗАБАВА

Починат Индиец однесен в банка за последен пат

admin
Во индиската сојузна држава Бихар, еден земјоделец мораше да се појави в банка дури и по својата смрт, соопшти локалната полиција. Имено, соседите морале да...