vesti24.mk

Tag : одмазда

ЗАБАВА

Дечко ѝ ја изневерил два пати, но девојката не му останала должна: Најсјајната одмазда што некогаш сте ја виделе! (ВИДЕО)

admin
Повеќето од коментарите гласеле дека станува збор за генијална одмазда, додека некои ја прекориле девојката поради токсичното однесување. Оваа девојка, чиј дечко ја изневерил два...
ЗАБАВА

Одмазда која долго ќе ја памети: Му признала дека го изневерила, а од него доби ваков одговор

admin
Писмото на војникот во кое тој на својата девојка мошне оргинално и го возвраќа ударот поради неверство долг период е апсолутен хит низ социјалните мрежи....
ЗАБАВА

Дознала дека нејзиниот партнер ја изневерувал додека била бремена, од нејзината одмазда ќе му се “слоши“ на секој маж

admin
Бесната Џорџија Џексон одлучила да му се освети на својот партнер Џош Медок така што го продала неговиот “Xbox” преку Фејсбук за само четири долари,...
ЗАБАВА

Видео кое ќе ги вознемири мажите: Дозна дека ја изневерува, зема палка и реши да се одмазди на автомобилот

admin
На интернет се појави снимка од жена која дознала дека нејзиниот маж имал афера па одлучила да му се одмазди. Меѓутоа не била свесна дека...
ЖИВОТ

Ја извади од памет својата баба со пластичен пиштол: И таа не му остана должна, оваа одмазда ќе ја памти додека е жив

admin
Внуците уживаат да се пошегуваат со своите баби и дедовци. Така и ова момче сакаше да се пошегува со својаа бабичка, но шегата воопшто не...