vesti24.mk

Tag : одржаа лекција

СВЕТ

Го нокаутираше противникот, а потoа публиката влезе во рингот и му одржа лекција

Ferad Aruc
Несекојдневна сцена се случи за време на борбата меѓу Миртел Гронхарт и Харут Григоријан на Глори 42. вечерта во кик – бокс. До крајот на...