vesti24.mk

Tag : одрон

ВЕСТИ

Одрон од карпи го отежна сообраќајот на овој патен правец – возете внимателно!

admin
АМСМ соопшти дека вечерва, поради одрони од карпи и земја, сообраќајот на патниот правец Струмица – Берово над рудникот Огражден се одвива отежнато. Поради врнежите,...